مرداد ۳۰, ۱۳۹۷

خدمات به شرکت های دانش بنیان

شرکتهای دانش بنیان حاضر در نمایشگاه می توانند علاوه بر حضور در نمایشگاه از خدمات شرکتهای سرمایه گذاری حاضر در نمایشگاه، شرکتهای بازاریابی داخلی و شرکتهای بازاریابی بین المللی استفاده نمایند. شایسته ی ذکر است که مذاکره با این مجموعه ها توسط خود شرکت ها انجام خواهد شد و نمایشگاه صرفا تسهیل کننده ی این ارتباطات خواهد بود و لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال نتیجه ی مذاکرات و توافقات نخواهد داشت.

همچنین امکان حضور شرکتهای حاضر در نمایشگاه در پورتال محصولات دانش بنیان کشور فراهم شده است. این پورتال به صورت یک نمایشگاه مجازی دائمی عمل خواهد کرد، که به معرفی و توسعه بازار داخلی و بین المللی شرکت های دانش بنیان کمک می کند.

علاوه بر این حضور شرکت های دانش بنیان در کتاب نمایشگاه که علاوه بر فروش عمومی برای دستگاه های دولتی، حاکمیتی و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی کشور ارسال خواهد شد، می تواند نقش مهمی در معرفی و توسعه بازار شرکت های دانش بنیان داشته باشد.

در بازه ی برگزاری نمایشگاه، شرکتهای دانش بنیان می توانند به صورت رایگان، یک بار شرکت خود را از طریق رادیوی نمایشگاه معرفی نمایند.

شرکتهای دانش بنیان حاضر در نمایشگاه همچنین می توانند از خدمات سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور به جهت معرفی پروژه های فناورانه خود و جذب نیروی نخبه به صورت رایگان استفاده نمایند.

با هدف توسعه ی صادرات شرکت های دانش بنیان و گسترش انتقال فناوری، شرکت های دانش بنیانی که دارای ارتباطات بین المللی می باشند، می توانند از طریق هماهنگی با دبیرخانه ی نمایشگاه، هیئت های تجاری خارجی برای بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند. در صورت تائید هیئت پیشنهادی شرکت، توسط دبیرخانه ی علمی نمایشگاه، کمیته ی تشریفات نمایشگاه از این میهمانان پذیرایی خواهد نمود و  کلیه اقدامات مربوط به رزرو هتل، استقبال از این افراد در فرودگاه، انتقال به هتل، جابجایی از محل هتل به نمایشگاه، همراهی در زمان بازدید از نمایشگاه و زمانبندی جلسات، توسط کمیته ی تشریفات نمایشگاه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

همچنین شرکتهای دانش بنیان می توانند با پرداخت هزینه از خدمات عکس برداری صنعتی آتلیه عکاسی نمایشگاه استفاده نمایند.

شرکتهای دانش بنیان متقاضی می توانند با پرداخت هزینه از خدمات فیلم برداری و تهیه کلیپ اختصاصی معرفی شرکت خود از طریق تیم تخصصی فیلم برداری نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده نمایند.

همچنین، شرکتهای دانش بنیانی که فروش اظهارنامه ای بالای ۱ میلیارد تومان دارند، می توانند با پرداخت هزینه در کتاب برندهای ملی دانش بنیان حضور داشته باشند.

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@daneshbonyanexpo.ir
info@daneshbonyanexpo.ir
daneshbonyanexpo@gmail.com
دبیرخانه علمی:
88057648
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
88627921
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.