مرداد ۳۰, ۱۳۹۷

خدمات به شرکت های خلاق

شرکتهای خلاق حاضر در نمایشگاه می توانند علاوه بر حضور در نمایشگاه از خدمات شرکتهای سرمایه گذاری حاضر در نمایشگاه، شرکتهای بازاریابی داخلی و شرکتهای بازاریابی بین المللی استفاده نمایند. شایسته ی ذکر است که مذاکره با این مجموعه ها توسط خود شرکت ها انجام خواهد شد و نمایشگاه صرفا تسهیل کننده ی این ارتباطات خواهد بود و لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال نتیجه ی مذاکرات و توافقات نخواهد داشت.

همچنین امکان حضور شرکتهای حاضر در نمایشگاه در پورتال محصولات دانش بنیان کشور فراهم شده است. این پورتال به صورت یک نمایشگاه مجازی دائمی عمل خواهد کرد، که به معرفی و توسعه بازار داخلی و بین المللی شرکت های خلاق کمک می کند.

علاوه بر این حضور شرکت های خلاق در کتاب نمایشگاه که علاوه بر فروش عمومی برای دستگاه های دولتی، حاکمیتی و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی کشور ارسال خواهد شد، می تواند نقش مهمی در معرفی و توسعه بازار این شرکت ها داشته باشد.

در بازه ی برگزاری نمایشگاه، شرکتهای خلاق می توانند به صورت رایگان، یک بار شرکت خود را از طریق رادیوی نمایشگاه معرفی نمایند.

شرکتهای خلاق حاضر در نمایشگاه می توانند از خدمات سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور به جهت معرفی پروژه های خود و جذب نیروی نخبه به صورت رایگان استفاده نمایند.

با هدف توسعه ی صادرات شرکت های خلاق و گسترش مراودات جهانی، شرکت های خلاقی که دارای ارتباطات بین المللی می باشند، می توانند از طریق هماهنگی با دبیرخانه ی نمایشگاه، هیئت های تجاری خارجی برای بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند. در صورت تائید هیئت پیشنهادی شرکت توسط دبیرخانه ی علمی نمایشگاه، کمیته تشریفات نمایشگاه از این میهمانان پذیرایی خواهد نمود و  کلیه اقدامات مربوط به رزرو هتل، استقبال از این افراد در فرودگاه، انتقال به هتل، جابجایی از محل هتل به نمایشگاه، همراهی در زمان بازدید از نمایشگاه و زمانبندی جلسات، توسط کمیته تشریفات نمایشگاه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

همچنین شرکتهای خلاق می توانند با پرداخت هزینه از خدمات عکس برداری صنعتی آتلیه عکاسی نمایشگاه استفاده نمایند.

شرکتهای خلاق متقاضی می توانند با پرداخت هزینه از خدمات فیلم برداری و تهیه کلیپ اختصاصی معرفی شرکت خود از طریق تیم تخصصی فیلم برداری نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده نمایند.

همچنین دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به منظور توسعه و ترویج فعالیت شرکت های خلاق، از حضور ایشان در دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور در قالب اجاره کانتر یا غرفه با تأمین ۵۰ درصد از هزینه ها تا سقف بیست میلیون ریال حمایت به عمل می آورد.
شرکت های خلاق می توانند تا پایان شهریور ماه و پس از  هماهنگی با دبیرخانه به شماره تماس ۸۳۵۳۲۴۷۵-۰۲۱ (آقای کرمی) پس از حضور در نمایشگاه و ارائه مدارک مالی معتبر ( فاکتور رسمی اجاره غرفه، گواهی حضور در نمایشگاه و …) به دبیرخانه، سهم حمایتی را از دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق دریافت کنند. جهت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمائید.

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@daneshbonyanexpo.ir
info@daneshbonyanexpo.ir
daneshbonyanexpo@gmail.com
دبیرخانه علمی:
88057648
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
88627921
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.