مرداد ۱۰, ۱۳۹۷

کتاب نمایشگاه

کتاب دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور، همزمان با برگزاري نمايشگاه، در قطع وزیری و بصورت تمام گلاسه و رنگی و در دو نسخه ی فارسی و انگلیسی، منتشر خواهد شد.

لذا نظر به اينكه اين كتاب به عنوان يك دایرکتوری از شركتهاي حاضر در نمايشگاه و شركتهاي دانش بنیان برتر، پس از نمايشگاه نيز مورد استفاده مسئولین، خریداران بزرگ و میهمانان خارجی قرار مي گيرد، حضور  در این کتاب و معرفي توليدات، خدمات و توانمنديهاي شرکت ها، فرصت های مناسبی را در اختیار آنها قرار می دهد.

داشتن صفحه ی معرفی در کتاب فارسی الزامی بوده اما در کتاب انگلیسی اختیاری می باشد. هزینه حضور در کتاب، در مراحل ثبت نام از شرکتها به صورت سیستمی در پورتال ثبت نام اخذ خواهد شد.

اطلاعات مندرج در دایرکتوری کتاب بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شرکت در فرم ثبت نام خواهد بود و در صورت ورود اشتباه اطلاعات در این فرم، مسئولیت آن بر عهده ی شرکت خواهد بود. همچنین لینک شرکت در پرتال معرفی شرکت های دانش بنیان، در دایرکتوری کتاب قرار خواهد گرفت، بنابراین ضروریست شرکت های دانش بنیان، در وارد کردن اطلاعات خود در پرتال دقت لازم را به عمل آورند.

مشخصات صفحات تبلیغات شركتهاي حاضر در كتاب به شرح ذيل اعلام مي گردد.

– اندازه: ۱۷*۲۴ عمودی با در نظر گرفتن ۱ سانتي متر فضاي برش از هر چهار طرف طرح.

توضيح: زمينه طرح مي بايست كل صفحه (۱۷*۲۴) را شامل گردد و آرم، عنوان، نوشته ها و مطالب مهم باید از هرطرف صفحه ۱ سانتي متر فاصله داشته باشند.

– فایل طراحی در دو فرمت لایه باز و تصویر، در قالب های psd، tiff و jpg  با رزولوشن  ۳۰۰pixel/inchو با رنگ بندی CMYK ارسال گردد.

– شرکت ها حداکثر تا تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ می توانند برای این موضوع اقدام نموده و فایل خود را ارسال نمایند. پس از این تاریخ امکان حضور در کتاب وجود نخواهد داشت. زمان ارسال فایل طراحی نیز، حداكثر ۱ هفته پس از ثبت نام می باشد.

– در صورتی که حجم فايل كمتر از ۲۵ مگابايت باشد، از طریق ایمیل با عنوان «فایل طراحی کتاب نمایشگاه» به آدرس daneshbonyanexpo@gmail.com، ارسال گردد. در غير اين صورت بر روي CD به نشاني ستاد اجرایی نمایشگاه ارسال گردد. پس از ارسال طرح به صورت ایمیلی یا از طریق CD حتما از دریافت فایل توسط ستاد اجرایی نمایشگاه مطمئن شوید.

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@daneshbonyanexpo.ir
info@daneshbonyanexpo.ir
daneshbonyanexpo@gmail.com
دبیرخانه علمی:
88057648
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
88627921
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.