مرداد ۱۰, ۱۳۹۷

راهنمای غرفه داران

زمان ساخت غرفه

زمان ساخت غرفه برای شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند، روزهای  ۱۷ و ۱۸ مهر ۱۳۹۷ از ساعت ۹ صبح الی ۷ شب می باشد.

برای سایر شرکتها، که از غرفه های پیش ساخته ی نمایشگاه استفاده می نمایند، نیازی به حضور در بازه زمانی فوق نمی باشد.

 

زمان جمع آوری غرفه

غرفه های ساخته شده توسط شرکتها باید در روز ۲۳ مهرماه ۱۳۹۷ جمع آوری گردد. سایر غرفه های پیش ساخته توسط نمایشگاه جمع آوری خواهد شد.

 

زمان تحویل غرفه

زمان تحویل غرفه به شرکتها ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۷/۱۳۹۷ خواهد بود. در این روز کارت غرفه داران و کارت پارکینگ به شرکتها تحویل داده خواهد شد. تحویل کارت ویژه غرفه داران و کارت پارکنیگ منوط به دریافت قوانین نمایشگاه و چک ضمانت غرفه سازی (ویژه شرکتهای سازنده غرفه) می باشد.

 

ساعات کاری نمایشگاه

نمایشگاه از ساعت ۸ صبح شروع به کار کرده و شرکتها فرصت دارند تا ساعت ۹ صبح اقدام به غرفه آرائی نمایند. پس از آن نمایشگاه از ساعت ۹ الی ۱۹ به روی بازدیدکنندگان گشوده خواهد شد. سپس در ساعت ۲۰ سالن نمایشگاه بسته خواهد شد.

حضور غرفه داران تا آخرین لحظات ساعات کاری نمایشگاه الزامی است.

امنیت تجهیزات بزرگ بر عهده نمایشگاه خواهد بود. البته شرکتها باید تجهیزات خرد و کوچک خود همانند لپ تاب را با خود به همراه ببرند.

 

مشخصات ابعادی غرفه

ابعاد غرفه های پیش ساخته بر اساس متراژ اعلامی در وبسایت خواهد بود. ارتفاع غرفه ها نیز ۲٫۵ متر خواهد بود.

 

امکانات هر غرفه

در هر غرفه پیش ساخته، روشنایی، یک عدد پریز برق، یک عدد میز معمولی، دو عدد صندلی معمولی، یک عدد کانتر به شرکتها تحویل داده خواهد شد. این امکانات شامل شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند، نخواهد شد.

همچنین اینترنت، غذا و تغذیه برای افراد، بر عهده شرکتها خواهد بود.

 

تامین تجهیزات اضافی

در صورتی که شرکت ها نیاز به امکانات تکمیلی، همانند آب سرد کن، LCD، صندلی و میز اضافی دارند باید خود اقدام به تهیه ی این اقلام نمایند و نمایشگاه در این رابطه خدمتی ارائه نمی نماید.

 

وزن تجهیزات غرفه 

حداکثر وزن مجاز برای تجهیزات، در سالن های گلستان و یردیس ۳۰۰ کیلوگرم بر متر مربع می باشد.
در سالن تهران حداکثر وزن مجاز تجهیزات، ۵۰۰ کیلوگرم بر متر مربع می باشد.

 

قوانین نمایشگاه

شرکتها باید یک نسخه از قوانین نمایشگاه که از طریق این لینک قابل دانلود می باشد را تکمیل نمایند و با مهر و امضای شرکت تا روز ۱۸/۷/۱۳۹۷ (زمان تحویل کارت غرفه داری)، به کمیته ی اجرایی نمایشگاه تحویل دهند.

همچنین شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند باید یک نسخه از قوانین غرفه سازی نمایشگاه که از طریق این لینک قابل دانلود می باشد را تکمیل نمایند و با مهر و امضای شرکت تا روز ۵/۷/۱۳۹۷ ، به کمیته ی اجرایی نمایشگاه تحویل دهند. این شرکت ها، باید تا این روز، چک ضمانتنامه غرفه سازی (یا رسید واریز وجه ودیعه ی ضمانت نامه) را به کمیته ی اجرایی نمایشگاه تحویل دهند. بدیهی است که در صورت عدم تحویل مدارک لازمه، غرفه به شرکتها تحویل داده نخواهد شد.

 

نحوه اعلام اسامی غرفه داران

شرکتها باید نام و نام خانوادگی، شماره تماس و  ایمیل کلیه اعضای حاضر در غرفه خود به همراه نام مسئول غرفه را جهت صدور کارت غرفه داران به آدرس ایمیل نمایشگاه daneshbonyanexpo@gmail.com ارسال نمایند. همچنین لازم است که حتما تاییدیه دریافت آن را از دبیرخانه اجرایی نمایشگاه دریافت نمائید.

علاوه بر این هر شرکت یک سهمیه خودرو برای حضور در پارکینگ VIP نمایشگاه خواهد داشت. لذا نیاز است که مشخصات خودرو به همراه شماره پلاک را به آدرس ایمیل بالا ارسال نمائید و تاییدیه آنرا دریافت نمائید.

 

پارکنیگ نمایشگاه

شرکتهای دانش بنیان ثبت نام کرده در نمایشگاه توجه نمایند که پارکینگ برای مراجعه کنندگان به تعداد قابل توجه موجود بوده و یک عدد پارکنیگ VIP صرفا برای تسهیل فرآیند نقل و انتقال غرفه ها در اختیار غرفه داران گرامی قرار گرفته است.

 

مشخصات کانتر

مشخصات کانتر جهت نصب پوستر به شرح ذیل می باشد.

کانتر دو قسمت ویژه نصب پوستر داشته و بخش پایینی ۹۶*۶۳ سانتی متر (ارتفاع ۶۳ سانتی است و عرض ۹۶ سانتی متر) و بخش بالایی ۹۶*۱۹ می باشد.

در صورتی که فرورفتگی وسط کانتر موقع نصب پوستر برای شرکتها مهم نباشد ابعاد در حدود ۱۰۰*۱۰۰ می باشد.

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@daneshbonyanexpo.ir
info@daneshbonyanexpo.ir
daneshbonyanexpo@gmail.com
دبیرخانه علمی:
88057648
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
88627921
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.