مرداد ۱۰, ۱۳۹۷

راهنمای ثبت نام

ثبت نام  نمایشگاه راس ساعت ۸ صبح ۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد و حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت.

مهلت ثبت نام نمایشگاه تا ۱۶ مهر ماه تمدید شد. شرکتهای دانش بنیان معرفی شده از طرف ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، می توانند با تماس با دبیرخانه ثبت نام خود را به صورت ویژه انجام دهند.

شرکت ها می توانند با ورود به صفحه ثبت نام اقدام به ثبت نام در نمایشگاه بنمایند.

پس از انجام ثبت نام اولیه کمیته ی علمی نمایشگاه شرکت ها را بررسی نموده و در صورت دارا بود صلاحیت های لازم برای حضور در نمایشگاه، ثبت نام آنها را تائید می نماید. معیارهای کمیته علمی نمایشگاه حجم صادرات شرکتها، تعداد پرسنل بیمه شده، میزان فروش اظهار نامه و سطح فناوری محصولات می باشد. از آنجایی که در این نمایشگاه تنها ۳۰۰ شرکت برتر دانش بنیان و خلاق کشور امکان حضور خواهند داشت، لذا ثبت نام اولیه شرکتها در نمایشگاه به معنای پذیرش آنها جهت حضور در نمایشگاه نخواهد بود و صرفا نظر کمیته علمی نمایشگاه مبنای عمل خواهد بود.

پس از این مرحله شرکت ها اقدام به رزرو غرفه ی خود بر اساس نقشه ی نمایشگاه می نمایند و پس از پرداخت هزینه کد رهگیری دریافت خواهند نمود.

بنابراین با توجه به حجم درخواست های ارسالی و محدودیت فضای نمایشگاهی، شرکتها پس از انجام مرحله پیش ثبت نام، باید منتظر داوری کمیته ی علمی نمایشگاه باشند. شرکتهایی که ایمیل و پیامک تایید کمیته داوری علمی نمایشگاه برای آنها ارسال می شود، ظرف ۲۴ ساعت فرصت دارند تا پس از انتخاب غرفه، هزینه آن را واریز کرده و کد رهگیری دریافت کنند، در غیر این صورت اولویت ثبت نام آنها به سایرین داده خواهد شد.

جهت اطلاع از هزینه ثبت نام به بخش تعرفه ها مراجعه نمائید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایشگاه به صفحه معرفی نمایشگاه مراجعه نمائید.

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@daneshbonyanexpo.ir
info@daneshbonyanexpo.ir
daneshbonyanexpo@gmail.com
دبیرخانه علمی:
88057648
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
88627921
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.